Renault navigatie en batterij voorverwarmen

Geldende voor alle Renault Z.E. modellen, over laadpalen etc.

Topic author
Jasper79
Lid - eerste logo binnen
Lid - eerste logo binnen
Posts in topic: 1
Berichten: 17
Lid geworden op: 15 feb 2025
Laatste bezoek: 23 apr 2025 19:33
Actief als: particulier

Renault navigatie en batterij voorverwarmen

Bericht door Jasper79 »

Hallo,

Ik bezig nog geen Renault maar er is een Renault 5 52kWh besteld in de iconic uitvoering. Zoals vele wel voor opvallend kiezen ben ik voor zwart gegaan.

Maar nu mijn vraag, ik zit alvast te kijken naar laadpas apps enz.

De auto heeft navigatie en zoekt daarbij zelf snelaadpunten en gaat de batterij voorverwarmen. Top natuurlijk, Tesla doet dat ook begrijp ik.

Maar Tesla heeft een netwerk van eigen laders dus je weet vooraf waar je terecht komt en wat de prijzen zijn.

Hoe doet Renault dit en kun je net als bijvoorbeeld bij A Better Route Planner ingeven dat je bepaalde laadpassen hebt en hij daar voorkeur aan geeft?

Anders sla je straks een goedkoper laadstation over om een kilometer verder te laden tegen een hogere prijs, of wanneer je zelf denkt ergens te gaan laden de batterij niet voorverwarmd is en het laden langzamer gaat?

Toch? Ik heb immers nog nooit een EV gehad dus wellicht zie ik wel problemen die er helemaal niet zijn.

Bvd,

Jasper

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht