Dag allemaal,
Nadat een paar maanden geleden ineens het touchscreen van de radio uitviel ben ik op speurtocht naar het probleem. Een kapot scherm leek voor de hand liggend, maar die is in orde. De radio zelf doet het nog wel gewoon. Hij is gepaired met mijn telefoon en ik kan telefoongesprekken aannemen. Muziek afspelen via bluetooth werkt ook. Radiozenders doen het ook. Via het stuur kan het geluid harder en zachter gezet worden, er kan door nummers/kanalen gezocht worden.
Wat niet meer werkt is de volumeknop links naast het touchsscreen en de twee usb poorten linksonderin. Wat nog wel werkt is de sigarettenaansteker rechtsonderin. En de knoppen voor de parkeerassistent etc linksboven naast het scherm.
Ik ben bij de Renaultgarage geweest maar daar herkennen ze het probleem niet en stonden ze niet te trappelen me verder te helpen.
Partner en ik hebben alle zekeringen vervangen, voor het geval daar 1 stuk was. Dit omdat de radio an sich het wel doet en het een stroomprobleem leek. Helaas hielp dit niet.
Afspraak gemaakt bij de garage (geen Renaultgarage, die hadden 6 weken wachttijd) en volgens hun monteur is de radiomodule kapot. Ze geven zelf aan dat dit wel een beetje is wat ze kunnen. Nieuwe radiomodule bestellen en installeren is “lastig” volgens hun.
Is er iemand hier die het probleem herkent en eventueel een oplossing(srichting) heeft?
Het zou prettig zijn als we tenminste het scherm werkend krijgen zodat we de nieuwe telefoon van mijn partner gekoppeld krijgen. De navigatie uit het jaar kruik gebruikten we toch al niet.
Er is 1 resultaat gevonden
Terug naar “Renault Kadjar radiomodule/scherm”
- 12 aug 2024 13:38
- Forum: Elektrische en elektronische systemen
- Onderwerp: Renault Kadjar radiomodule/scherm
- Reacties: 1
- Weergaves: 236