goedendag, heb vandaag een poging gewaagd om schokdempers achter te vervangen. Schokdemper er wel onderuit gekregen, maar de onderste rubber met pen waar schokbreker mee vast zit aan achteras van auto zit muurvast.
Probleem: de pen is vast blijven zitten. iemand een idee hoe deze eruit te krijgen? Misschien een optie om deze warm te stoken?
Groet,
Michael Kleinendorst
schokdemper
-
Topic author - repeating visitor
- Posts in topic: 2
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 23 mei 2013
- Laatste bezoek: 01 aug 2013 09:32
- Actief als: particulier
-
- Gerespecteerd lid
- Posts in topic: 1
- Berichten: 6856
- Lid geworden op: 04 okt 2009
- Laatste bezoek: 18 dec 2024 16:53
- Actief als: particulier
- Locatie: Heemstede
Re: schokdemper
Waarschijnlijk is de bus van de schokemper vastgeroest op de pen. Je kunt proberen het rubber eraf te halen en met voorzichtig slaan met een hamer de roest te "breken", lukt dat niet dan is doorslijpen van de bus de enige optie, wel oppassen dat de pen heel blijft want daar moet de nieuwe weer op gemonteerd worden.
mvg WillemS
mvg WillemS
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
Topic author - repeating visitor
- Posts in topic: 2
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 23 mei 2013
- Laatste bezoek: 01 aug 2013 09:32
- Actief als: particulier
Re: schokdemper
heb het warmgestookt waar de pen in moet drie keer een tik met de hamer en viel er uit nieuwe schokbreker er op gezet en klaar nu de anderekant nog bedankt voorje reactie groetjes michael
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut