Al sinds de auto een jaar oud is maakt 'ie bij het indrukken van de startknop een hard ratelend geluid. De dealer heeft het nooit kunnen constateren. Je weet wel: kiespijn tot je bij de tandarts bent
![Confused :?](./images/smilies/icon_confused.gif)
Het lijkt op het over elkaar schieten van tandwielen. De motor wil ook niet aanslaan tenzij je een flinke dot gas geeft tijdens het starten. 's morgens om half zeven worden de buren daar niet blij van.
![Crying or Very sad :cry:](./images/smilies/icon_cry.gif)
Waar zit precies de startmotor
![Embarassed :oops:](./images/smilies/icon_redface.gif)
Is het zelf te doen dit te smeren repareren. Ben redelijk handig, reinig altijd zelf de remmen, radiateur vervangen, kleine beurt en dat soort zaken.
Of is het beter (omdat het nu al en tijdje duurt) de startmotor geheel te vervangen omdat de tandwielen niet meer 100% zijn.
Dan kan het natuurlijk ook nog zijn dat het niet aan de de startmotor ligt maar aan de kant van het vliegwiel. Als dat zo is, waar moet ik dan op rekenen in termen van kosten bij reparatie door dealer. Misschien dat iemand daar al iets van kan zeggen?