Centrale deurvergrendeling werkt niet meer

Zit er een stroomdraadje aan ? Dan is dit de juiste rubriek
Forumregels
-
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef (zoveel mogelijk) informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Plaats reactie
Gebruikersavatar

Topic author
bdrop
Net ingestapt
Net ingestapt
Posts in topic: 1
Berichten: 1
Lid geworden op: 10 okt 2014
Laatste bezoek: 10 okt 2014 11:07
Actief als: particulier

Centrale deurvergrendeling werkt niet meer

Bericht door bdrop »

Het betreft een Renauld Megane Scenic uit 2006, bezine
Vorige week zijn we op vakantie geweest en bij aankomst de auto op slot gedaan. Om daarna de auto leeg te halen wilde we met de afstandsbediening de deuren openen en deze deed het niet meer. Toen met de andere sleutel geprobeerd werkt ook niet meer. Nieuwe batterij in de sleutel gedaan maar ook dat werkte niet. Gelukkig konden we de deuren nog wel handmatig openen en sluiten en konden we ook nog rijden.
De garage heeft de sleutel bekeken en uitgelezen. Diagnose: beide sleutels worden herkend maar zenden niet. Advies: nieuwe sleutels aanschaffen. Ik vind dit zo bijzonder dat ik toch hoop dat iemand nog een andere oplossing heeft. Het is wel heel toevallig dat beide sleutels ineens niet meer werken. Heb al wel een nieuwe sleutel besteld maar hoop eigenlijk dat er een betere oplossing is aangezien dit nogal prijzig is. Wie heeft de oplossing?
Groeten,
Bianca

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Gebruikersavatar

de mon
lid
lid
Posts in topic: 1
Berichten: 975
Lid geworden op: 17 mar 2010
Laatste bezoek: 04 jan 2025 12:13
Actief als: particulier

Re: Centrale deurvergrendeling werkt niet meer

Bericht door de mon »

Door onwetend willekeurig meerdere keren op de sleutel te drukken kan de cv de kluts kwijt geraken.Mijn auto is 6 j ouder maar wie weet.
Heb je al geprobeerd?-de cv knop in auto 6 a 10 sec ingedrukt houden-de sleutel heb je in de nabijheid-cv sluit/opent dan de deuren-je doet dat met je sleutel-sleutel is dan ingeleerd-wat niet baat niet schaadt.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links


Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht